Moto Racing

Переможи рух, кинь виклик кожному. Завдяки реалістичним сценам, звукам, крутій графіці   гра затягує надолго.Еслі ти фанат крутих машин і мотоциклів, що не прогав шансу випробувати цю гру. Як грати: - Нахиляй телефон вліво-вправо, щоб контролювати напрям руху - стосується екрану, щоб прискорюватися і отримувати подвійну кількість очок. - Будь обережним на дорозі.
Завантажити
0 грн.

Temple Rush

Сама захоплююча 3D гра-бегалка. Rendered Ideas представляє Temple Rush - новітню нескінченну 3D гру-бегалки.   Грай за Стіва і тікай від злющий Монстра по древньому загадкового храму. Небезпеки чекають на тебе, ти у відповіді за свою долю. особливості: - Поділися своїми результатами на facebook і змагайся з друзями - Онлайн статистика лідерів - Реалістичні звукові ефекти - Просте управління! - Яскрава графіка
Завантажити
0 грн.

Tribes - Primal Time

За Землі бігають величезні динозаври, ліс кишить шаблезубими тиграми і лютими вовками, люди живуть в печерах, ведуть безперервні бої за терріторію.Ви вождь невеликого племені і його доля тільки в Ваших руках!  Вас чекають складні завдання, підступні вороги і непереборні перешкоди! Зводите споруди, охотьтесь, щоб прогодувати військо, нападайте і захищайтеся, задійте всі можливі ресурси, щоб плем'я вийшло переможцем у цьому доісторичному світі.   Вам належить тренувати воїнів, вирощувати вождів, полювати на величезних чудовиськ і приносити жертви в первісних храмах - все заради вашого племені! Не забувайте що Ваші одноплемінники теж люди - вони можуть бути втомленими, голодними, наляканими, але можуть і дуріти, танцювати і веселитися. Ваше завдання - організувати їх в одну команду і правильно розподілити обов'язки. Особливості гри: • Барвиста, стильна, мультяшна графіка. • Забавні живі персонажі, від яких неможливо відвести погляд. • Унікальний неповторний стиль гри і захоплюючі пригоди! • Просте і зрозуміле управління. • 18 захоплюючих місій, що не дадуть Вам занудьгувати. • 13 видів будівель - від хатини з паличок і іклів до Тотема Тигра і Хатини Шамана.
Завантажити
0 грн.

Timber Heroes

Пора вибирати кращого героя з усіх, а саме під час звітного змагання в рубки дерев! Покажи, що саме ти заслужиш золоту медаль за рубку дерев! Ти повинен рубати швидко, але не забудь що рубка дерев небезпечна і кожна гілка - це смерть! Ти удосконалюйся і відкрий всі фігури героїв! Сьогодні здасться, хто найкращий!
Завантажити
0 грн.

Real Special Force

Real Special Force 2 - наситить вас екшеном, вибухами і терористами. Антитерористичні пригоди чекають вас! Безліч терористів, десятки заручників, бомби і вибухи. Тільки за допомогою вас і вашого автомата, щось може змінитися ніби в програшній вже ситуації. Бандити взяли заручників і хочуть викрасти літак. У ваших силах врятувати всіх заручників і зберегти аеропорт від навислої над ним загрози. На шляху тільки терористи і їхні бажання покінчити з вами.
Завантажити
0 грн.

Завойовник світів

Завоюй всі світи, і знищ все зло. Від початку часів орден Балгоні вів війни з сусідніми расами орків і ельфів. Битва йшла за битвою, вогонь війни то затихав, то розгорався знову. Не встигали зарости травою кістки, як на землю проливалася свіжа кров, і так тривало довгі роки. Коли на чолі ордену став молодий, але дуже мужній принц Роланд, тільки тоді почалися самі вирішальні битви. І крім як завоювати всі світи і знищити все зле ... іншого виходу просто не існує. Особливості гри: - Унікальний Wargame в фентезійному сеттінгу; - Незабутній і драматичний сюжет; - Яскраве і стильне художнє оформлення; - Безліч юнітів і будівель, земель і пригод; - Відмінна швидкість роботи на всіх телефонах;
Завантажити
0 грн.

Жанри