Zombies

Rendered Ideas представляє Zombies 3D - гра-стрілялка з 3D графікою. Вірус вразив весь місто, а ти єдиний, хто залишився в живих. Знищ всіх зомбі, щоб ВИЖИТИ !!! особливості: - 30 найскладніших рівнів - 2 рушниці - реалістичні звукові ефекти - 3D графіка
Завантажити
0 грн.

Black Metal

У 2304 році космічний найманці беруть на себе контракти на знищення чужорідних ниток. Ви берете на себе роль найманців і вирушаєте у зовнішні куточки космосу, знищуючи інопланетних нападників і знаходите за ними чужих майстрів. Чорний метал - це прокрутка смуги, яка стріляє з усіма класичними рисами: різанина, хаос та великий задній кінець світових босів. У грі міститься жаберна графіка, плавний геймплей і класична гра, яка повинна скоротитись з вашого телефону.
Завантажити
0 грн.

AirWar3D

AirWar3D - це шутер аркадного типу. Мета гри - контролювати військовим літаком, знищувати ворогів і завершити всі місії для отримання нагороди.
Завантажити
0 грн.

Hunter's Pride

Гра Hunter's Pride складається з 8 унікальних рівнів, для полювання на справжніх тварин. За допомогою навігаційної клавіші для переміщення рушниці, натискайте для здійснення пострілу.
Завантажити
0 грн.

One Man Army

У міру того як бич тероризму бере на себе місто світу по місту, настав час, щоб розв'язати сили, щоб повернути і очистити наші міста, одна людина сили, який не знає ні страху, ні небезпеки, викликають, коли ситуація не стає жорсткою, нічого або ніхто не може зупинити One Man Army.
Завантажити
0 грн.

ShootOut

ShootOut, шутер від першої особи 3D гра для мобільного, яка приймає геймеру мегаполіс, де ключові місця столичного міста знаходяться під захоплення бандитами! Вищі посадові особи призначили вбивцю, щоб очистити Гангстери і врятувати громадян. Вбивця повинен вбити всіх бандитів і знайти їх боса і вбити його. Керівник кожного бандита має вартість. Його дохід залежить від того, розстрілюючи їх ефективно. Начебто він стріляти цивільних осіб, він втратить $ 500 для стрільби кожного цивільної особи. У грі, гравець управляє Вбивцю, переміщаючи курсор і орієнтації гангстерів. У грі зібрати всі три типи бонусних предметів для Аммос Використовуйте потужний бонус зброю об'єкт і знімати бандитів з одним потужним пострілом. Гра грати з шістьма середовищами типу і п'ять типів гангстерів, а також включає в себе, випалюванні і ефекти крові. Знищити все Гангстери і зробити хороші гроші.
Завантажити
0 грн.

Zombies in Space

Ви граєте іноземця на борту космічного корабля невідомого походження, повністю намір влаштувавши переворот. Там тільки одна проблема: ЗОМБИ. Не те, що ви знаєте, що зомбі, але кілька наносекунд безпосередній близькості досить, щоб підтвердити, що вони вороже порода, і всі вони готові з'їсти тебе живцем ... якщо ви не зергов їх в першу чергу! Обов'язково, щоб зібрати ДНК вони падають; ви не будете єдиним розвивається в сильніший хижак швидше, так що стежте! Чим довше ви залишаєтеся, тим важче вони потрапили!
Завантажити
0 грн.

BattleFor Titan

Вибух від піратів і космічних найманців в ваших пошуках, щоб захистити ваше повітряний простір. Dodge вогню противника і поля астероїд відходів, щоб не пошкодити космічний корабель. Згодом, гравець отримує нові кораблі поряд з кращим озброєнням. Сама гра складається з декількох рівнів з різними місіями. Кожен рівень має кілька ворожих кораблів і астероїдних полях. Рівні не обмежені в часі, але закінчується, коли всі вороги знищені або корабель гравця знищений.
Завантажити
0 грн.

Battle Armada

Стріляй, поки не закінчаться снаряди, щоб прикінчити таємничу армаду, загрожують всьому людству.
Завантажити
0 грн.

Floppy Wars

Проста, але весела космічна гра: допоможи пташці Флоппі пролетіти якнайдалі через Імперію Тьми, минаючи перешкоди! Який рекорд за кількістю зірок ти зможеш поставити? Зможеш пролетіти усіма різними пташками і отримати медаль найвищої якості? Дерзай!
Завантажити
0 грн.

Mahjong Mania 2

Класичний китайський пасьянс від студії Inlogic у тебе в кишені! Розбери цілу піраміду плиток, прибираючи по дві однакових за раз. Складай пари на час, щоб заробити призові очки. Зможеш пройти всі рівні на максимум золотих зірок?
Завантажити
0 грн.

Great Elude

Великий вислизати це захоплюючий 3D-ігри зйомки, що ви 'коли-небудь відчували. Ця дивна гра є унікальною з 5 цікавих рівнів, 5 видів дивовижних ландшафтів, 20 типів ворожих транспортних засобів, а також заохочення бонусних очок. Його чудова графіка, гостра музика та інструкції гострі відчуття гравця. Прості у використанні засоби управління дають гравцеві комфортно в грі. Ви можете грати роль героя Waynor Макса, який відправляється у відрядження в іншу країну, щоб отримати назад надзвуковий військовий літак. Це виконати цю місію ви повинні зробити і завершити кілька рівнів в кожному регіоні на землі. На вашій місії ви зіткнетеся з багатьма ворогом військових літаків, вертольотів, а також танкерами в різних ландшафтах, таких як місто, пустелі, острівні групи, крижані землі, безплідні землі і т.д. Щоб допомогти вам у цій місії, ви отримаєте в деякі пакети здоров'я і спеціальна зброя. Використання цих елементів є життєво важливу роль в успіху.
Завантажити
0 грн.

Жанри