Hoodies

Толстовки беруть кращі елементи класичних ігор, які додають цілий ряд нових ідей, особливих можливостей і міні-ігор, а потім подають їм гумористичний сучасний твіст. Чи можете ви побачити Hoodies, перш ніж взяти на себе околиці? Матч їх в групах по три або більше, щоб позбутися від них. Намалюйте своїх друзів на підкріплення, наприклад, «не беріть з кишені в'язнів PC Hardball, або бабуся Грамп, які вивозять безліч тих молодих вершників зі своєю величезною сумочкою! Але, перш за все, слідкуйте за "Hoodies Of Doom" ... Толстовки є складним і дуже цікавим для гри, і з більш ніж 100 спеціально розроблених рівнів плюс розумний рівень рандомізатор буде тримати вас розважили протягом декількох годин.
Завантажити
0 грн.

Jewel Block Puzzle

Тренуйте свій мозок за допомогою цієї захоплюючої логічної аркадної задачі з класичними блочними фігурами! Грайте нескінченно, щоб побити свій високий бал і зібрати нагороди! Легко навчатися і весело опанувати. Також доступний безліч скінів. Copyright (C) 2011-2016 Inlogic Software, всі права захищені
Завантажити
0 грн.

Jewel Xmas

Уже відчуваєш новорічний настрій? Зіграй в покрокову гру з ялинковими прикрасами - класична аркада "3 в ряд" буде радувати тебе годинами! Складай комбінації і вирішуй головоломки, проходячи безліч цікавих рівнів. Вращай колесо удачі кожен день, щоб отримувати чудові бустери. Свято до нас приходить!
Завантажити
0 грн.

Ludo Royal

Зіграй в Лудо - улюблену настільну гру мільйонів! Грай в поодинці або з друзями на одному пристрої, просто передаючи його з рук в руки. Яскраве оформлення і прості правила скрасять тобі не одну годину!
Завантажити
0 грн.

Happy Pets Match

Щасливі домашні тварини всім піднімають настрій! Складай з них комбінації, і чим більше, тим краще! Розчищай поле, руйнуючи стоять на шляху перешкоди. Класична покрокова аркада "3 в ряд" з безліччю цікавих і складних рівнів чекає на тебе! За комбінації з 4 або більше даються потужні вибухові бонуси.
Завантажити
0 грн.

Bubble Blitz

Кожна чудова гра, нарешті, доступна на нашій планеті! Завантажте "Bubble Blitz" і дізнайтеся, що не тільки Земляки люблять грати з кулями. Поїдьте на галас з прохолодною купою інопланетян - ваша місія полягає, щоб очистити дошку від куль. Розроблено та опубліковано "Baltoro Games". Copyright 2014. Всі права захищені.
Завантажити
0 грн.

Candy Pop Saga

У країні єдинорога, лише одне: цукерки. Тому, якщо вигляд солодощів, печива та шоколаду дає вам потрясаючу насолоду, це чудовий момент для запуску гри "Candy Pop Saga". Це справжній рай для любителів цукерок! Ваша робота полягає в тому, щоб переконатися, що всі цукерки, які ви бачите на екрані, зникають. Для цього вам доведеться підключити не менше трьох печива того ж роду. Юм! Весело проведіть! Розроблено та опубліковано "Baltoro Games". Copyright 2014. Всі права захищені.
Завантажити
0 грн.

Jelly Mania

"Jelly Mania" це справді солодкий божевілля прямо для вашого телефону. Займайтеся желеними головоломками. Ваше завдання полягає в тому, щоб з'єднати 3 або більше желей з одного кольору, щоб отримати найкращий результат у викликах. Кожна дошка просить вас виконати інше завдання. Використовуйте прискорення, створюйте комбінації желе і отримуйте безліч веселощів! Розроблено та опубліковано "Baltoro Games". Copyright 2015. Всі права захищені.
Завантажити
0 грн.

Stick Frog

Ви знали, що жаби, як ризик? Запустити гру Stick Frog і подивитися, що роблять амфібії, коли вони думають, що ніхто їх не бачить. Розроблено та опубліковано "Baltoro Games". Copyright 2015. Всі права захищені.
Завантажити
0 грн.

Bingo Mania

Хочете спробувати щастя і навички? Нова класична гра Bingo поставляється з красивою графікою та великими перемогами. Виберіть складність і кількість карт. Позначте потрібні цифри і зачекайте належний час для Bingo. Почніть свій безкоштовний екскурсію та пригоди у будь-який час будь-де! Бінго ніколи не було краще! Copyright (C) 2011-2016 Inlogic Software, всі права захищені
Завантажити
0 грн.

Jewel Bubbles Mania

Відпустіть суть красивих мармурів! Зіставте їх у більшій кількості, щоб стерти більшу частину дошки! Це може допомогти вам розчавити блоки, що стоять на вашому шляху. Вас чекає класична похідна аркада матчу-3 з великою кількістю складних рівнів! Copyright (C) 2011-2016 Inlogic Software, всі права захищені
Завантажити
0 грн.

Roll That Ball 2

Roll That Ball 2 це проста і захоплююча гра-головоломка. Перемістіть дерев'яну плитку, щоб розблокувати шлях, і зробити сталевий м'яч досягти червоної, глянсової цілі. Насолоджуйтесь захопленням цієї дико популярної гри з дрізуванням мозку і перевірте свою розумність! Copyright (C) 2011-2016 Inlogic Software, всі права захищені
Завантажити
0 грн.

Жанри