Dark Thrones

Рубі і шматувати ворогів кинджалом, ухилятися від перешкод і збери якомога більше монет, щоб набрати максимальну кількість окуляри. Купуй поліпшення для підсилювачів, щоб вціліти якомога довше і набрати більше видобутку.
Завантажити
0 грн.

Temple Rush 2

Страж храму дихає тобі в спину! Тепер доведеться тікати, виблискуючи п'ятами, через нескінченний лабіринт в руїнах храму. Збирай ідоли, стародавні монети і підсилювачі. Долай різні перешкоди, покращуй підсилювачі і виконуй завдання, щоб набрати якомога більше очок. Спробуй різні костюми з особливими здібностями, щоб забратися ще далі. Як далеко ти втечеш?
Завантажити
0 грн.

3in1 Pub Games

Ці три класичні гри дозволять тобі відчути справжню атмосферу шинку. Виграй головний приз в ігрових автоматах, постарайся всіх обіграти в пул або отримай виграшні карти в відео-покері. Удосконалена графіка і гра - безпрограшна цінність! © Maturus. All rights reserved.
Завантажити
0 грн.

Mahjong Adventure

Класична східна головоломка-пасьянс! Очищай поле від плиток на кожному рівні, заробляй медалі і все необхідне, щоб просуватися далі!
Завантажити
0 грн.

JetPack Robot

Трохи цікавий робот тікав з лабораторії і пішов на екскурсію в космічний центр. Однак він не знає, наскільки це небезпечно. Ваше завдання - безпечно керувати роботом через незліченні коридори, наповнені багатьма небезпечними пастками. Розроблено та опубліковано "Baltoro Games". Copyright 2014. Всі права захищені.
Завантажити
0 грн.

Rocket Rats

Ознайомтесь із самими крутими щурами у світі. Гра «Ракети-Пацюки» доводить, що тваринам подобається веселитися. Група розумних щурів хоче спростувати закони гравітації. Приєднуйтесь до них, літати так високо, як ви можете, приземлите, наскільки це можливо, і розбийте записи. Розроблено та опубліковано "Baltoro Games". Copyright 2015. Всі права захищені.
Завантажити
0 грн.

Snake Reloaded

Легендарна гра повернулася знову. "Snake Reloaded" відтепер у вашому телефоні. Зібрати елементи, які з'являються, і допомогти змії рости. Освоїв свою спритність і контроль. Години задоволення гарантовані! Розроблено та опубліковано "Baltoro Games". Copyright 2015. Всі права захищені.
Завантажити
0 грн.

Monkey Dash 2

Дівчинка-немовля заблукала в великому лісі і знайшла свою матір! Містер Корн знаходить цю чарівну мавпу і стає друзями і володіє особливою силою, яка може додати до неї ракету і рухатися швидше в будь-якому місці лісу, крім води!
Завантажити
0 грн.

Roll That Ball 2

Roll That Ball 2 - проста і захоплююча гра-головоломка. Рухай дерев'яні плитки, щоб розчистити шлях, по якому сталева куля прокотиться прямо до червоної блискучої мети. Випробуй свою кмітливість і логічне мислення в цій популярній грі-головоломці!
Завантажити
0 грн.

Roulette Vegas Casino

Ця програма ідеально підходить для того, щоб навчитися грати в рулетку і відточити свою стратегію. Вращай колесо, грай де хочеш і коли хочеш!
Завантажити
0 грн.

2in1_Movie_Games

Юрська манія: подорож пригоди пішла не так! У крові лякає динозавр у спині! Ви не можете турбуватися, що одна скеля зійде, і ти піднімешся. Ви повинні використовувати паличку, щоб перейти на інший бік. Не забудьте переконатися, що ремінь точний, інакше він буде падати чи їсти! Stars Drives: простий і веселий ігровий простір. Летіть знову і знову, щоб уникнути аварій на ворожих кораблях. Виживу, поки зможете. Прискорюйте або сповільнюйте, просто не роздягайте і не веселіться.
Завантажити
0 грн.

BOU

Подбайте про бу, ваш новий улюблений віртуальний пет. Купуйте гарний одяг, прикраси та налаштуйте свій Бу в будь-якому випадку, як ви хочете, за допомогою грошей, які ви заробляєте за турботу про нього. Люби свого бу, тому що він стає частиною вашого повсякденного життя. Бу дуже грайливий, і він хотів би грати з тобою.
Завантажити
0 грн.

Жанри