Talking Cat

Та, що говорить кішка Милі хоче поговорити і пограти з тобою. Проведи час з віртуальним вихованцем. особливості: - Милі може повторювати все, що ти говориш - Весела анімація - Годуй Милі, коли зголодніє - Святкуй з нею день народження - Готуй з Мілі - Міні-ігри
Завантажити
0 грн.

Vegas Backgammon

Грати в нарди проти розумного супротивника, використовуючи прості елементи управління, які будь-яка людина може опанувати! Vegas Нарди містить три режими гри. Ви можете грати в швидку гру, матч 5 або 15 пунктів, або всі з Vegas турніру, де, як і в реальному житті, ви маєте право на чемпіонаті Vegas спочатку вигравши турнір Satellite. Три рівня майстерності противника включені, так що всі гравці, від новачків до експертів можуть мати хорошу гру. Включає в себе автентичний дошка, подвоєнням куба, статистику гри, одним клацанням миші рухається, рекордами, і скасувати.
Завантажити
0 грн.

Tower Mania

Як високо ви можете дістатися? Будуйте античні і сучасні вежі у фантастичному футуристичному світі найпростішим способом на один клацання! Укладайте літаючі блоки, щоб ви отримали монети, які ви можете використовувати для зміцнення наступної вежі щоб вона дісталася в космос або відкривайте інші чудові місця! Давайте будувати!
Завантажити
0 грн.

Triple Candy

Приготуйтеся покуштувати смачне частування, яке ви коли-небудь пробували! Об'єднуйте по три солодощі, щоб створити супер-цукерку. Кожні дві з трьох солодощів повинні розташовуватися поруч один з одним, по горизонталі або вертикалі. Поупражняйтесь з вашим мозком і створіть найкращий торт, щоб перейти на наступний рівень і створюйте так багато комбінацій тортів, скільки зможете, щоб побити рекорди. Ретельне планування - це ключ до успіху. Продовжуйте підвищувати свій рейтинг, остерігайтеся шкідливих спецій, перешкод, обмеженого простору і відкривайте нові рецепти майстерності!
Завантажити
0 грн.

3D Weapon Arena Race

W.A.R - Зброя, Арена, Гонки! Смертельна гонка W.A.R. в місті! Завдання просте: знищити суперників і вціліти самому. Останній автомобіль, що залишився на ходу, оголоситься переможцем. Ну що ж - на війні, як на війні! Ти або тебе! Трощіть машини суперників і всіх, хто встане на шляху! Не соромтеся в коштах. Кулемети, гармати малого калібру, ракети, міни - все це не тільки не заборонено, але й їх використання тільки вітається.
Завантажити
0 грн.

Modern Golf Club

Найбільш незвичайний симулятор гри в гольф: ділянки залиті льодом, на яких м'яч не знижує швидкість, рейкові переходи по різних діллянках рівня, різноманітні перешкоди і доріжки, що прискорюються, 15 ігрових полів, декілька типів ключок в одній грі і це ще не все! Різні типи покриття ігрового поля і партнери по грі - це все Modern Golf Club. Ти можеш взяти участь у турнірі, а можеш вивчити всі поля в режимі тренування на різних рівнях складності. І тут усе залежатиме від тебе: чим складніший рівень ти вибереш - тим точніше тобі прийдеться розраховувати удари, адже на деяких рівнях їх кількість обмежена. Після проходження рівня ти можеш проаналізувати свою гру, переглянувши її в режимі "Повтор". Крім того, якщо тобі не подобається змагатися з віртуальними противниками - запроси свого приятеля і з'ясуй, хто з вас отримає "Золотий Кубок"! Можливості гри: Гра може йти на одному з трьох рівнів складності (легко, нормально, важко), і одному з двох режимів (турнір, тренування). Турнір - це змагання, де може бути від 1 до 5 гравців. Змагатися можна як з людьми, так і з віртуальними опонентами. Тренування - можливість потренуватися на будь-якій з відкритих карт. Види перешкод: Стінка - при попаданні м'ячика в стінку, він відскакує від неї. Куточок - стінка розташована під кутом. Рейкова конструкція - при попаданні м'ячика в один з кінців конструкції, він поступово переміщується вздовж неї і вилітає з іншого боку. За допомогою цього елемента можна пов'язувати ізольовані ділянки ігрового поля. Покриття - займає більшу частину ігрового поля. М'ячик може вільно переміщатися в його межах. Пісок - саме в'язке покриття. М'ячик, переміщаючись по ньому, швидко втрачає швидкість. Трава - покриття середньої в'язкості. Лід - переміщаючись по льоду м'ячик практично не втрачає швидкість. Бігова доріжка - в межах доріжки на м'ячик діє сила, яка змушує його котитися, збільшуючи швидкість.
Завантажити
0 грн.

Super Pocket Football 2013

Ця гра в стилі ретро дозволить вам продемонструвати свою майстерність гри у футбол. Чи зумієте ви дійти до фіналу? Якщо так, то в нагороду ви отримаєте Кубок! «2» або кнопка «вгору» - почати біг / вгору в меню «8» або кнопка «вниз» - зупинити обраного гравця / вниз в меню «4» або кнопка «вліво» - повести гравця вліво / вліво в меню «6» або кнопка «вправо» - повести гравця вправо / вправо в меню «5» або центральна кнопка - зміна гравця, удар, пас, підкат, удар головою, вибрати. Утримуйте кнопку для сильнішого удару. Ліва сенсорна кнопка - вибрати Права сенсорна кнопка - вийти в меню, назад в меню, пауза Торканням ви робите вибір в меню. Торкніться стрілки вгору - почати біг Торкніться стрілки вниз - зупинити обраного гравця Торкніться стрілки вліво - повести гравця вліво Торкніться стрілки вправо - повести гравця вправо Торкніться на іконку удару, щоб здійснити зміну гравців, удар, пас, підкат або удар головою. Утримуйте кнопку для сильнішого удару. Ставте паузу і входите в опції натиснувши на іконку паузи в нижній правій частині екрана. Щоб перемагати, вам потрібно забивати більше голів, ніж це робить команда суперника. Ця гра в стилі ретро дозволить вам продемонструвати свою майстерність гри у футбол. На вашому шляху встануть найсильніші команди з різних країн світу. Міняйте тактику, змінюйте побудова команди - робіть все, для того щоб виграти і завоювати чемпіонський титул!
Завантажити
0 грн.

Новый Боулинг Клуб

"Новий Боулінг Клуб" Тепер ви зможете отримати всі задоволення від боулінгу, беріть участь в боулінг-турнірі в п'яти різних клубах і на різних доріжках, тренуйтеся і грайте зі своїм другом на одному мобільному телефоні! Щоб зробити вдалий кидок, вам доведеться правильно обирати позицію, силу й напрямок кидка і силу замаху. можливості: - Гра для двох на одному телефоні; - Гра проти комп'ютерного опонента; - Турнірний і тренувальний режими; - Три рівня складності; - П'ять різних боулінг-клубів; - До чотирьох параметрів при кидку кулі;
Завантажити
0 грн.

Рисові тераси Гілберта

Для фермера Гілберта настав напружений час збирання врожаю. Потрібно встигнути побувати на усіх рисових терасах доки урожай не пропав. І не дай бог, догодити фермерові в грозову хмару, на такій висоті розряд блискавки забезпечений. А тут ще і напасть - нашестя жаб. Ці маленькі зелені мерзотники так і намагаються підлаштувати капость. Посковзнешся, наступивши на одну з них, і вже не до роботи. Доводиться бідному Гілберту скакати по своїх терасах, уникаючи зустрічей з підстерігаючими неприємностями. А куди діватися, урожай пропадає! Допоможи фермерові зібрати увесь урожай рису. Вияви спритність, кмітливість і стрибучість! УВАГА! ГРА АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!!!
Завантажити
0 грн.

Жанри