Talking Dog

Хто говорить пес Міло хоче поговорити і пограти з тобой.Проводі час з віртуальним вихованцем   'Mylo the Dog'. особливості: - Міло може повторювати все, що ти говориш - Весела анімація - Годуй Мило, коли зголодніє
Завантажити
0 грн.

Fidget Spinner

Що таке спиннер? Це прикольна іграшка, яку ти просто крутиш в руках - і стрес випаровується сам собою. Просто, як двічі два, але це працює! Всього за кілька обертань спиннер реально знімає напругу. Досить кусати нігті, крутити ручку між пальцями - все це в минулому. Підходить як для дорослих, так і для дітей. Збери всі спіннери в свою колекцію!
Завантажити
0 грн.

2 in 1 Arcade Pack

Допоможи маленьким морським мешканцям вирватися на свободу з бульбашок! Відправ божевільного винахідника - бобра Джастіна в божевільне подорож.
Завантажити
0 грн.

Hungry Worms

Чудовий і захоплюючий поворот в іграх Block Breaker. Просто Вибери ціль і стріляй голодними хробаками по стінах із соковитих фруктів! Намагайся потрапити якомога в більше фруктів, щоб закінчити рівень і пройти 180 рівнів фруктового раю!
Завантажити
0 грн.

Bubble X Mania 2

Help Maggie the Jellyfish rescue the little fish trapped in the bubbles! Shoot matching coloured balls to pop the bubbles and release them. Find more friends to help with your quest Something fishy is going on under the sea! The little fish have been trapped in bubbles! Jellyfish Maggie Twingle is on a popping quest to rescue them! As she swims through the bubbly worlds, she meets friends to help shoot and pop the colourful bubble traps. Popping time! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Допоможіть медузі Меггі врятувати маленьку рибку, яка застрягла в бульбашках! Стріляйте кольоровими кульками по бульбашках, щоб вони лопалися і звільняли рибок. Щось дивне коїться під водою! Маленьких рибок захопили бульбашки! Тому медуза Меггі Твінгл вирішила врятувати їх! На своєму шляху вона зустріне чимало союзників і друзів, які допоможуть їй врятувати рибок. Стріляйте по різноколірних бульбашках! Нехай вони всі полопають!
Завантажити
0 грн.

Жанри