SMS - MiX: Закоханим 2 + (сканер поцілунків)

Коли ви закохані, то так хочеться зробити щодня для коханого незабутнім і яскравим, перетворити його на справжнє свято... Кращий спосіб зробити приємне коханій людині - відправити ММС із зворушливою картинкою чи привітати свою половинку за допомогою СМС у віршованій формі. Для вас приготований сюрприз - Сканер поцілунку. Пам'ятайте, відбиток можна зробити, тільки поцілувавши сам екран телефону!
Завантажити
0 грн.

SMS - MiX: Закоханим (+ліхтарик!)

"SMS - MiX: Закоханим" - це кращий спосіб зробити приємне коханій людині. Тут ти знайдеш усе, щоб побудувати своє щастя. Спеціальна підбірка вже готових СМСок і авторська колекція листівок здатна розтопити будь-яке людське серце. Вирази свої почуття за допомогою любовної поезії або зроби тонкий натяк, відправивши пікантну листівку. Головним сюрпризом стане вбудований Ліхтарик - кращий помічник в інтимній ситуації. Тепер усі нічні фантазії стануть реальністю. Адже телефон завжди з тобою, тобто що в темряві ти завжди знайдеш свою другу половину. "SMS - MiX: Закоханим" розроблений за участю психологів Науково Дослідницького Інституту Поведінки людини і із застосуванням високих технологій SMS і MMS.
Завантажити
0 грн.

SMS - MiX: Науриз!

Науриз мейрами - свято єдності, світу і оновлення! Привітай близьких з цим прекрасним святом - відправ смс з поздоровленням прямо з додатка! Тут зібрані кращі поздоровлення і вірші, присвячені цьому доброму, яскравому і веселому святу весни!
Завантажити
0 грн.

Жанри