SupaSanta

This Christmas there is only one game you need to play: SupaSanta - Toy Delivery Agency. To keep the kids happy you have to catch all toys and throw them into the houses. The toys will move faster as you progress, and eventually you will even have to avoid rockets, bombs and catch Happy-Bubblegum-bubbles for extra points.
Завантажити
0 грн.

Switch Color

Обережно стрибай м'ячиком через перешкоди, коли їх колір збігається з кольором м'ячика. Перевернути екрану, щоб м'ячик підстрибував в повітрі, і стрибай через перешкоду з тим же кольором. Подолай таким чином якомога більше перешкод. Складність полягає в тому, що перешкоди постійно переміщаються, а м'ячик міняє колір. Головне - не стрибай через неправильний колір, інакше доведеться почати все спочатку.
Завантажити
0 грн.

Ali the Penguin - Christmas Edition

Чи бачите ви себе роль пінгвіна Алі, якого вибрали для небезпечної місії. Твоя задача - повернути народу пінгвінів цінну реліквію - священне золоте яйце. Удачі!
Завантажити
0 грн.

Christmas Poker Deluxe

Спробуй щастя в трьох різних різдвяних іграх в покер: Snowman Poker, валет чи краще і Дикі двійки.
Завантажити
0 грн.

Christmas Solitaire

Найпопулярніша гра пасьянсу, іноді відомий як Клондайк. Включає в себе 4 різні різдвяні теми. Мета гри полягає в тому, щоб створити чотири костюма палі, починаючи з туза кожної масті і закінчуючи Королем. Стіл складається з семи стопок карт. Решта карт формують колоду, з яких три карти перевертаються одночасно. Карти можуть бути покладені на сім перевернуті карти в порядку убування, але тільки карти протилежного кольору можуть бути покладені один на одного. Якщо в якийсь момент існує прогалина в одному з семи стопок на столі, простір може бути заповнене короля.
Завантажити
0 грн.

Santa Hop

Дідусь Мороз мріє планувати на лижах. Допоможи йому досягти найбільшої висоти! Використовуй все, що трапиться на шляху у Дідуся Мороза, щоб збільшити швидкість! Склади екран, щоб перестрибнути з однієї платформи на іншу і продовжувати рух. Уникай потрапляння на платформу з терном - з неї можна впасти!
Завантажити
0 грн.

Snowdoku

Грати Snowdoku, зимова країна чудес тематичні судоку! Якщо ви шукаєте новий виклик від вашої гри Sudoku, спробуйте замінити цифри з різдвяними символами. Регульовані рівні складності означають, що обидва новачки і найдосвідченіші гравці можуть грати. Snowdoku створює необмежену різноманітність унікальних ігор для вас, тому завантаження додаткових головоломок ніколи не потрібно. Слухати його один раз, і ви зрозумієте, чому ця гра такий удар!
Завантажити
0 грн.

Just tap 10

Тобі подобається математика та логічні ігри? Якщо немає, то завдяки цій грі вони тобі сподобаються! Знаходь поруч однакові числа і з'єднуй їх, щоб отримати ще більше число. Зможеш дійти до 10, або, може бути, ще вище? Легко грати, так важко виграти!
Завантажити
0 грн.

Pro Cricket 2017

Pro Cricket 2017 - приголомшлива гра, в якій від тебе буде потрібно швидка реакція і грамотна техніка. Вибери збірну одну з 8 країн світу і змагайся з іншими збірними в окремих матчах або в чемпіонаті світу. Реалістична графіка і спортивний драйв крикету не залишать тебе байдужим!
Завантажити
0 грн.

Slot Machine 2

Якщо тобі подобаються гральні автомати, то ти залишишся в захваті від Slot Machine 2. Класичні слоти - соковиті фрукти на барабанах і величезні виграші. Грай з джокерами, безкоштовними обертаннями і бонусними іграми ... зовсім як в Лас-Вегасі, тільки безкоштовно! Просто обертай барабани, і тобі пощастить!
Завантажити
0 грн.

Traffic Driver

Гонки, які лоскочуть нерви! Ганяй по нескінченному шосе, завантаженому машинами під зав'язку. Чим небезпечніше ти будеш вести, тим більше грошей заробиш! За гроші можна купувати ще швидші і круті тачки. Готовий до самим Отпадная гонок на мобільному? Тоді пристебни ремені і насолоджуйся швидкою їздою!
Завантажити
0 грн.

Super Pocket Football 2017

Мрієш перемогти в чемпіонаті світу? Звичайно подобається. А без чемпіонату нудно. Чому б не поганяти м'яч, щоб не розгубити свої футбольні навички? Обігравши противників з усього світу і виграй кубок! До кожної команди потрібно пристосуватися, змінюючи розстановку гравців на полі. Обводи суперників, відбирай у них м'яч і вражає ворота, щоб забити переможний гол! Освойся з пасами і ударами по воротах в режимі навчання, знайди кращі тактичні прийоми в товариських матчах, а потім виграй чемпіонат!
Завантажити
0 грн.

Жанри