Etch a Sketch

Освіжи в пам'яті радість від малювання! Малюй в своєму мобільному телефоні за допомогою Etch A Sketch! Не забудь також похвалитися перед друзями про своє нове захоплення. (C) GameCo. All rights reserved.
Завантажити
0 грн.

New Year's Drinks

Сижу в барі, не знаючи, що пити? Або ти вдома і хочеш змішувати напій для тебе? Потім Новорічні Напої - це найкраща прикладна програма для вас, де ви можете знайти список найпопулярніших напоїв у світі. Кожний напій містить перелік інгредієнтів та вказівки, як зробити випити.
Завантажити
0 грн.

Phone Light

Вам потрібно прояснити спосіб вночі? Прикладна програма для легкого доступу до телефону зможе легко вирішити це та багато інших різних завдань, які потребують світла. Використовуйте свій телефон як джерело світла. Найбільше, що стосується телефонного світла, - це те, що у вас завжди є у вашій кишені. Ви можете вибрати з різних різних режимів, в яких ви можете вручну ввімкнути світло, встановити його для спалаху в постійному інтервалі часу або змінити колір світла.
Завантажити
0 грн.

Fake Call

Не знаєш як позбутися небажаного побачення або іншого нудного заходу? Використовуй додаток фіктивного дзвінка (Fake Call)!
Завантажити
0 грн.

Fast Flashlight

Незручно відчуваєш себе, коли не бачиш далі власного носа? Швидкий ліхтарик освітить будь-який темний куток всюди, куди б ти не взяв свій телефон!
Завантажити
0 грн.

Fast Light Pro

Використовуй свій телефон як джерело світла. Самі чудові якості Fast Light Pro - це яскравість. Він завжди у тебе в кишені!
Завантажити
0 грн.

Fortune Cookie

Фортуна печиво є риса східної філософії приніс прямо в свій мобільний телефон. Це зроблено, щоб скрасити ваш напружений день і дати трохи ясності в минуле, сьогодення і майбутніх подій. Перетворює осередок в невеличка збірка нескінченних знань, досвіду і розуміння життя з твіст майже точною ворожінням. Це схоже на китайський Wiseman, циганська ворожка і стискатися все в одному.
Завантажити
0 грн.

Sudoku Mobile

Судоку це просте число-розміщення головоломки. У сітці 9х9, деякі номери вже встановлені, і ви повинні додати решту з них. Кількість фіксованих заданих номерів, а також їх розподіл по сітці визначає складності гри.
Завантажити
0 грн.

Optical Illusions

Зведений додаток для мобільного телефону, який буде в буквальному сенсі зробити ваші очі спина. Слайд-шоу великих оптичних ілюзій, які підтверджують той факт, що «те, що ви бачите, не завжди те, що ви отримуєте". Перевірте ці ілюзії з себе і показати їх своїм друзям. Його гарантовано підірвати їх уми і їх очні яблука.
Завантажити
0 грн.

Love Match

Чи можеш ти назвати свої стосунки з коханою людиною ідеальними? Складно самостійно відповісти на це питання. Не знаючи точно, чи підходите ви один одному, важко зрозуміти, чи варто розвивати такі відносини.
Завантажити
0 грн.

Party Drinks

Ти стоїш біля бару і не знаєш, що замовити? Або просто так, сидиш удома і хочеш якийсь коктейль намішати тільки для себе? У тому випадку партія Напої є для тебе правильної аплікацій в якій знайдеш список найбільш популярних напоїв світу. До кожного напою знайдеш також список спецій і процес приготування напою.
Завантажити
0 грн.

PhoneTweet

З PhoneTweet ви можете "Twitter" і переглядати "твітів", використовуючи свій телефон без необхідності використання SMS. PhoneTweet оновлюється тільки тоді, коли ви просите його. Ви можете залишити його на весь час, не побоюючись звинувачень підбігаючи даних.
Завантажити
0 грн.

Жанри