Краббол 2

Веселі краби повертаються - цього разу спортивні сутички відбуваються на тропічних пляжах престижних курортів, і на потерпілому крах піратському кораблі!
Завантажити
0 грн.

Mekamorf

Земля 2174 роки. Останнім часом людство живе в мирі і злагоді, до чого йшли довгий час. Але тривало це не довго, тому що на незаселеному острові в Тихому океані були виявлені сліди радіації. Для розслідування цього інциденту, Агентство Міжнародної безпеки посилає найсучаснішого робота, по імені: Mekamorf. І цим ультраскладним роботом будеш ти, робот який може набувати три різні форми, у вигляді яких у нього з'являються різні особливості. Тобі доведеться дуже постаратися, щоб врятувати світ від страшних руйнувань!
Завантажити
0 грн.

Сніжки

Дід Мороз подарунки віз, та не впорався старий з управлінням на крутому повороті лісової дороги - занесло санчата, усі розлетілися в різні боки - і дід з внучкою, і подарунки. І відразу тут як тут - лісові шахраї! Допоможи дідові - закидай шахраїв сніжками, тільки дивися не потрап помилково в Снігуроньку з дідусем!
Завантажити
0 грн.

Ніндзя і Дракон : БІй триває

Світ і спокій далекого гірського села були грубо порушені лиходійським нападом дракона. Останнього дракона в цих місцях убив ще в кінці 19 століття місцевий герой, але ось з'явився дрібний недобиток, який став ночами тягати курей і кроликів, а також лякати дітей. Древня легенда свідчить, що убити останнього дракона зможе лише той, хто відшукає усі мечі героїв старовини : Щоб врятувати спокій села, потрібний новий герой! На щастя, він знайшовся - простий сільський хлопець якого вигнали з школи ніндзя за неуспішність і погану поведінку, вирішив довести усім, що він - справжній ніндзя. Напнувши синій балахон, він вирушає в дорогу, на пошуки древніх мечів і останнього дракона!
Завантажити
0 грн.

Краббол: Пісчаний пляж

Забавне змагання двох симпатичних крабів на залитому сонцем піщаному пляжі. Допоможи одному з них перемогти, і тебе чекає заслужена нагорода! Яскрава, "мультяшна" графіка з анімованим заднім планом; бадьорий, азартний ігровий процес; реальна фізика м'яча; не вимагаючі освоєння прості правила; Результати численних експериментів показали - гра викликає гарний настрій у людей різного віку.
Завантажити
0 грн.

G - Unit звільни Yayo(feat 50 Cent)

Це захоплююча аркада з елементами шутера, за участю відомих реп-музикантів: 50 Cent, Young Buck, Lloyd Banks and Tony Yayo. Сюжет гри - недалеке майбутнє, в якому світом шоу-бізнеса управляє злий O, - Corp. G - Unit спробує повалити O - Corp'a, поширюючи незаконно свою музику. Але у відповідь на це O - Corp захопив учасника їх команди Tony Yayo. Ти повинен допомогти G - Unit врятувати Tony Yayo і звільнити світ шоу-бізнеса від панування O - Corp!
Завантажити
0 грн.

Домінатор: найсильніший

Польський спортсмен Маріуш Пудзіновскі, так само відомий як Пудзіан, Домінатор і Пітон, що є володарем чемпіонського звання в номінації Найсильніша Людина Світу, був запрошений на виставку останніх розробок устаткування для бодібілдінгу покликаних підвищити ефективність тренувань до 150%. Домінатор повинен протестувати представлені зразки і висловити свою думку про їх корисність і якість. Для того що б упізнати, що за цим послідувало і чим усе закінчилося зіграйте за Найсильнішу Людину у світі.
Завантажити
0 грн.

Мишокіт: летимо додому!

Смішна кішка і працююча пропелером маленька мишка намагаються дістатися до будинку. Допоможіть їм пролетіти якнайшвидше через крижані печери, не торкаючись холодних стін і гострих бурульок. По дорозі постарайтеся зібрати якомога більше сиру і шинки - улюблених ласощів наших героїв і остерігайтеся таких небезпек як грози, птахи і павуки. У цій грі ви знайдете красиву і живу графіку, багато забавних звуків і мультиплікацію які допомагатимуть вам вдосталь насолодитися пригодами кішки і мишки.
Завантажити
0 грн.

Ніч карнавалів!

Карнавал увірвався в місто, принісши з собою безліч цікавих і захоплюючих атракціонів, забав і ігор. Влийтеся в цю святкову атмосферу і, ковзаючи по ігровому майданчику, захопіть з собою усіх кого зустрінете на шляху. Постарайтеся при цьому зібрати якомога більше подарунків і бонусів, а так само уникнути усіх перешкод, що можуть серйозно перешкодити святу і веселощам. Чим більше пасажирів буде на вашому веселому потягу тим більше призових окулярів ви заробите і тим упевненіше буде перемога.
Завантажити
0 грн.

Плем'я відморозків

Дуже давно, у далеко-далекому світі жило плем'я Камікадзе. Їх метою було вбивати і колонізувати. І у виконання наказу їх племені про повне домінування вони могли приносити в жертву своїх людей, щоб вбивати все більше і більше ворожих племен.
Завантажити
0 грн.

Жанри