Російський Дурень (підкидний)

Краща мобільна версія найпопулярнішої карткової гри, відомої в Росії з початку XIX століття, в шикарному графічному виконанні! Грай з віртуальним супротивником або з другом по Bluetooth - на уроці, на лекції, в метро, де завгодно - тепер тобі не потрібні карти і стіл усе вже є в твоєму мобільному! У грі представлено два найпопулярніші різновиди гри - подкидной, перевідної - з можливістю вибору до трьох віртуальних супротивників!
Завантажити
0 грн.

Клубне Доміно

Тепер Ви можете "забити козла" де б Ви не були - на роботі, в черзі до зубного, у ванні! Доміно - древня гра на Вашому сучасному мобільному. Прекрасна графіка і сильний супротивник не залишать Вас байдужими!
Завантажити
0 грн.

Преферанс " Сочинка"

Одна з самих захоплюючих карткових ігор тепер і на твоєму мобільному! Зручний інтерфейс і хороша графіка не залишать Вас байдужим. Гра йде за правилами " Сочинки".
Завантажити
0 грн.

П'яниця

"П'яниця" - найпростіша і, напевно, найперша карткова гра, в яку людина вчиться грати. Спробуйте згадати, як все починалося: не потрібно думати, не треба нічого запам'ятовувати, потрібна лише удача.
Завантажити
0 грн.

Карточний Дурень

Одна з найпопулярніших класичних ігор з прекрасною графікою. Ви можете грати в ПОДКИДНОГО або ПЕРЕВІДНОГО дурня з одним, двома або трьома супротивниками. Інтуїція і логічне мислення дозволять вам залишити супротивників в дурнях тепер і на екрані мобільного телефону. УВАГА! ГРА АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!
Завантажити
0 грн.

Жанри