Captaine Theodores Revenge

Молодий капітан піратського судна Теодор, наближується до Ямайським берегам і планує жити життям, наповненим радістю. Але не так швидко! Загадковий лідер піратської армади Понтій Танатос дізнався про скарби Теодора і вирішив отмати їх. Він відправляє всі свої кораблі, щоб перехопити фрегат Теодора. Молодий капітан дивом знаходить старовинний Іспанський бастіон, на незвіданих островах. Допоможи Теодору розбити вороже військо та зберегти скарби.
Завантажити
0 грн.

Soccer Quiz

Як багато ви знаєте і скільки ви ще пам'ятаєте з історії цієї чудової гри? Використовуйте ваші знання у випробуваннях і насолодитеся нестримним футболом. Класична гра. 3 рівні складності. Більше 500 питань. Зберігайте і продовжуйте кар'єру.
Завантажити
0 грн.

SMS - MiX: Закоханим 2 + (сканер поцілунків)

Коли ви закохані, то так хочеться зробити щодня для коханого незабутнім і яскравим, перетворити його на справжнє свято... Кращий спосіб зробити приємне коханій людині - відправити ММС із зворушливою картинкою чи привітати свою половинку за допомогою СМС у віршованій формі. Для вас приготований сюрприз - Сканер поцілунку. Пам'ятайте, відбиток можна зробити, тільки поцілувавши сам екран телефону!
Завантажити
0 грн.

Військова Академія Снайперів

У цих дітей сталеві нерви, упевнені рухи і орлиний зір. Це СНАЙПЕРИ - військова еліта. У тебе з'явився шанс потрапити в їх ряди, записавшись у Військову академію. А нумо, спробуй потрапити в 10ку з першого разу! Не так-то це просто навести приціл з тремтячими руками і плаваючою мушкою, а ще складніше, потрапити в мішені, що рухаються. Тут вже немає часу на прицілювання. Важлива швидкість і чіткість дій. Доведеться попрактикувати щоб врешті-решт перемогти в міжнародному змаганні військових стрільців. Увага! гра англійською мовою!
Завантажити
0 грн.

Рисові тераси Гілберта

Для фермера Гілберта настав напружений час збирання врожаю. Потрібно встигнути побувати на усіх рисових терасах доки урожай не пропав. І не дай бог, догодити фермерові в грозову хмару, на такій висоті розряд блискавки забезпечений. А тут ще і напасть - нашестя жаб. Ці маленькі зелені мерзотники так і намагаються підлаштувати капость. Посковзнешся, наступивши на одну з них, і вже не до роботи. Доводиться бідному Гілберту скакати по своїх терасах, уникаючи зустрічей з підстерігаючими неприємностями. А куди діватися, урожай пропадає! Допоможи фермерові зібрати увесь урожай рису. Вияви спритність, кмітливість і стрибучість! УВАГА! ГРА АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!!!
Завантажити
0 грн.

SMS - MiX: Закоханим (+ліхтарик!)

"SMS - MiX: Закоханим" - це кращий спосіб зробити приємне коханій людині. Тут ти знайдеш усе, щоб побудувати своє щастя. Спеціальна підбірка вже готових СМСок і авторська колекція листівок здатна розтопити будь-яке людське серце. Вирази свої почуття за допомогою любовної поезії або зроби тонкий натяк, відправивши пікантну листівку. Головним сюрпризом стане вбудований Ліхтарик - кращий помічник в інтимній ситуації. Тепер усі нічні фантазії стануть реальністю. Адже телефон завжди з тобою, тобто що в темряві ти завжди знайдеш свою другу половину. "SMS - MiX: Закоханим" розроблений за участю психологів Науково Дослідницького Інституту Поведінки людини і із застосуванням високих технологій SMS і MMS.
Завантажити
0 грн.

Багатоборство

Його часто називають спортом "залізних людей", і це не перебільшення, адже для того, щоб здолати виснажливу дистанцію п'ятдесят один з половиною кілометр, дійсно потрібна феноменальна витривалість. Все розпочинається із запливу на 1.5 кілометра, потім відразу 40-кілометрова велогонка, останній етап - 10-кілометровий крос. Трохи знайдеться людей, здатних витримати усі три випробування! Пройди усі етапи цього захоплюючого змагання і стань кращим багатоборцем!
Завантажити
0 грн.

Оптичні ілюзії

Незвичайний додаток для твого мобільного телефону, який буквально перенесе тебе у світ оптичних ілюзій і обманів зору. Демонстрація слайдів з оптичним обманом, які доведуть тобі, що не усе що ти бачиш, є насправді. Випробуй ці ілюзії на собі і покажи своїм друзям і ми гарантуємо, що ці оптичні обмани зору змусять ваші очі розширюватися від здивування! Перевір, чи варто довіряти усьому, що ти бачиш!
Завантажити
0 грн.

Пляжний волейбол

Чемпіонат по пляжному волейболу серед жінок! Цей вид спорту збирає величезне число глядачів, адже учасниці - високі, стрункі, симпатичні красуні у бікіні! Вибери вподобану тобі спортсменку і спробуй здолати інших суперниць, проходячи рівень за рівнем і набираючи очки в цьому захоплюючому, найкрасивішому змаганні! Пам'ятай - гра йде на вибування і головний Кубок пляжного волейболу дістанеться найспритнішій!
Завантажити
0 грн.

Російський Дурень (підкидний)

Краща мобільна версія найпопулярнішої карткової гри, відомої в Росії з початку XIX століття, в шикарному графічному виконанні! Грай з віртуальним супротивником або з другом по Bluetooth - на уроці, на лекції, в метро, де завгодно - тепер тобі не потрібні карти і стіл усе вже є в твоєму мобільному! У грі представлено два найпопулярніші різновиди гри - подкидной, перевідної - з можливістю вибору до трьох віртуальних супротивників!
Завантажити
0 грн.

50 Cent: Розбагатій або Здохни

Ця гра про життя вуличного хлопця, який займається продажем наркотиків, але його мрія стати реп-зіркою. Небезпечні і кримінальні вулиці Нью-Йорка - саме те місце, де ти робиш перші кроки на шляху до зоряного майбутнього. Твоя мета - стати найбагатішим найкрутішим і найвідомішим реппером, якого коли-небудь бачив світ. Реппером, про якого знімають фільми. Увага! Гра англійською мовою!
Завантажити
0 грн.

V8 Super 3D Авто Австралія - 3

Вибери один з трьох чемпіонатів, щоб брати участь в перегонах на сучасних автомобілях перегонів. Випробуй особливості кожного автомобіля, збільшуючи свою майстерність. У грі є режим Pro Career, в якому ти можеш вибрати унікальну машину і відправитися на ній у Світове турне по Австралії. Будь готовий відчути запах паленої гуми! Дорога, що йде удалину, якісні пейзажі і міста, реалістичні машини з відблисками від сонця - цю гру по праву можна зарахувати до числа кращих мобільних перегонів.
Завантажити
0 грн.

Жанри