0 грн.

Скріншоти

Опис

ShootOut, шутер від першої особи 3D гра для мобільного, яка приймає геймеру мегаполіс, де ключові місця столичного міста знаходяться під захоплення бандитами! Вищі посадові особи призначили вбивцю, щоб очистити Гангстери і врятувати громадян. Вбивця повинен вбити всіх бандитів і знайти їх боса і вбити його. Керівник кожного бандита має вартість. Його дохід залежить від того, розстрілюючи їх ефективно. Начебто він стріляти цивільних осіб, він втратить $ 500 для стрільби кожного цивільної особи. У грі, гравець управляє Вбивцю, переміщаючи курсор і орієнтації гангстерів. У грі зібрати всі три типи бонусних предметів для Аммос Використовуйте потужний бонус зброю об'єкт і знімати бандитів з одним потужним пострілом. Гра грати з шістьма середовищами типу і п'ять типів гангстерів, а також включає в себе, випалюванні і ефекти крові. Знищити все Гангстери і зробити хороші гроші.

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

2 in 1 Puzzle and Slice

"Піца-ніндзя": шеф-кухар Маро повинен якомога швидше нарізати інгредієнти, так як потрібно виконувати всі великі та швидкі замовлення! "Лицар кмітливості": поміняй два камені, щоб створити комбінацію принаймні з трьох каменів з однаковими символами!
Завантажити
0 грн.

3in1 old skool games

Гра 3 in 1 old school games це пакет ігор, який пропонує вам три популярні ігри в одному місці - Celebrity Pairs, Reversi і Marble. У грі Celebrity Pairs знайдіть всі пари. У грі Reversi Гравці по черзі укладають на ігрове поле камені, один чорні, інший білі. Переможцем гравець, який має в кінці гри більше каменів на ігровому полі. У грі Marble твоєї завданням є перестрибувати через кульки, щоб в кінці залишився тільки один.
Завантажити
0 грн.