Мишокіт: летимо додому!

Жанр: Аркади

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Смішна кішка і працююча пропелером маленька мишка намагаються дістатися до будинку. Допоможіть їм пролетіти якнайшвидше через крижані печери, не торкаючись холодних стін і гострих бурульок. По дорозі постарайтеся зібрати якомога більше сиру і шинки - улюблених ласощів наших героїв і остерігайтеся таких небезпек як грози, птахи і павуки. У цій грі ви знайдете красиву і живу графіку, багато забавних звуків і мультиплікацію які допомагатимуть вам вдосталь насолодитися пригодами кішки і мишки.

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

4x4 Чемпіони Ралі

Час гонок! Прокачайте тачки по максимуму і підготуйтеся до гонки. Доступно декілька режимів: одиночна гонка, чемпіонат, гонка на час і на багато користувачів гра. Любителі складних завдань зможуть відкрити нові рівні складності. Вас чекають 6 приголомшливих машин, кожна зі своїми унікальними характеристиками.
Завантажити
0 грн.

2in1 Movie Games

"Jurassic Mania: Гірська екскурсія явно пішла не так, і тепер тобі в спину дихає кровожерливий динозавр! Немає часу спускатися з каменю на камінь і підніматися знову - швидше перебежіть на іншу сторону.
Завантажити
0 грн.