Краббол: Пісчаний пляж

Жанр: Аркади

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Забавне змагання двох симпатичних крабів на залитому сонцем піщаному пляжі. Допоможи одному з них перемогти, і тебе чекає заслужена нагорода! Яскрава, "мультяшна" графіка з анімованим заднім планом; бадьорий, азартний ігровий процес; реальна фізика м'яча; не вимагаючі освоєння прості правила; Результати численних експериментів показали - гра викликає гарний настрій у людей різного віку.

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

Перст долі!

Бути чи не бути? Ось в чому питання! Надіти сьогодні свіжі шкарпетки, або і так зійде? Узяти з собою парасольку, або дощу не буде? А може напитися сьогодні, і на роботу не піти? Щодня доводиться приймати тисячу рішень... голова йде кругом! "Перст долі" - це те що допоможе тобі зберегти свої нервові клітини! Досить гарненько потрясти свій телефон і отримати розумну відповідь на поставлене питання. Так, так, ти не помилився, саме потрясти! "Перст долі" вже врятував тисячу людей від невірних дій! Додай у свій телефон унікальну функцію - "Перст долі"! Довір свою долю професіоналам!
Завантажити
0 грн.

Ніч карнавалів!

Карнавал увірвався в місто, принісши з собою безліч цікавих і захоплюючих атракціонів, забав і ігор. Влийтеся в цю святкову атмосферу і, ковзаючи по ігровому майданчику, захопіть з собою усіх кого зустрінете на шляху. Постарайтеся при цьому зібрати якомога більше подарунків і бонусів, а так само уникнути усіх перешкод, що можуть серйозно перешкодити святу і веселощам. Чим більше пасажирів буде на вашому веселому потягу тим більше призових окулярів ви заробите і тим упевненіше буде перемога.
Завантажити
0 грн.