Домінатор: найсильніший

Жанр: Аркади

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Польський спортсмен Маріуш Пудзіновскі, так само відомий як Пудзіан, Домінатор і Пітон, що є володарем чемпіонського звання в номінації Найсильніша Людина Світу, був запрошений на виставку останніх розробок устаткування для бодібілдінгу покликаних підвищити ефективність тренувань до 150%. Домінатор повинен протестувати представлені зразки і висловити свою думку про їх корисність і якість. Для того що б упізнати, що за цим послідувало і чим усе закінчилося зіграйте за Найсильнішу Людину у світі.

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

Перст долі!

Бути чи не бути? Ось в чому питання! Надіти сьогодні свіжі шкарпетки, або і так зійде? Узяти з собою парасольку, або дощу не буде? А може напитися сьогодні, і на роботу не піти? Щодня доводиться приймати тисячу рішень... голова йде кругом! "Перст долі" - це те що допоможе тобі зберегти свої нервові клітини! Досить гарненько потрясти свій телефон і отримати розумну відповідь на поставлене питання. Так, так, ти не помилився, саме потрясти! "Перст долі" вже врятував тисячу людей від невірних дій! Додай у свій телефон унікальну функцію - "Перст долі"! Довір свою долю професіоналам!
Завантажити
0 грн.

Клубне Доміно

Тепер Ви можете "забити козла" де б Ви не були - на роботі, в черзі до зубного, у ванні! Доміно - древня гра на Вашому сучасному мобільному. Прекрасна графіка і сильний супротивник не залишать Вас байдужими!
Завантажити
0 грн.