Мишокіт: летимо додому!

Жанр: Аркади

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Смішна кішка і працююча пропелером маленька мишка намагаються дістатися до будинку. Допоможіть їм пролетіти якнайшвидше через крижані печери, не торкаючись холодних стін і гострих бурульок. По дорозі постарайтеся зібрати якомога більше сиру і шинки - улюблених ласощів наших героїв і остерігайтеся таких небезпек як грози, птахи і павуки. У цій грі ви знайдете красиву і живу графіку, багато забавних звуків і мультиплікацію які допомагатимуть вам вдосталь насолодитися пригодами кішки і мишки.

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

50 Cent: Розбагатій або Здохни

Ця гра про життя вуличного хлопця, який займається продажем наркотиків, але його мрія стати реп-зіркою. Небезпечні і кримінальні вулиці Нью-Йорка - саме те місце, де ти робиш перші кроки на шляху до зоряного майбутнього. Твоя мета - стати найбагатішим найкрутішим і найвідомішим реппером, якого коли-небудь бачив світ. Реппером, про якого знімають фільми. Увага! Гра англійською мовою!
Завантажити
0 грн.

Ніч карнавалів!

Карнавал увірвався в місто, принісши з собою безліч цікавих і захоплюючих атракціонів, забав і ігор. Влийтеся в цю святкову атмосферу і, ковзаючи по ігровому майданчику, захопіть з собою усіх кого зустрінете на шляху. Постарайтеся при цьому зібрати якомога більше подарунків і бонусів, а так само уникнути усіх перешкод, що можуть серйозно перешкодити святу і веселощам. Чим більше пасажирів буде на вашому веселому потягу тим більше призових окулярів ви заробите і тим упевненіше буде перемога.
Завантажити
0 грн.