Ніч карнавалів!

Жанр: Аркади

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Карнавал увірвався в місто, принісши з собою безліч цікавих і захоплюючих атракціонів, забав і ігор. Влийтеся в цю святкову атмосферу і, ковзаючи по ігровому майданчику, захопіть з собою усіх кого зустрінете на шляху. Постарайтеся при цьому зібрати якомога більше подарунків і бонусів, а так само уникнути усіх перешкод, що можуть серйозно перешкодити святу і веселощам. Чим більше пасажирів буде на вашому веселому потягу тим більше призових окулярів ви заробите і тим упевненіше буде перемога.

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

G - Unit звільни Yayo(feat 50 Cent)

Це захоплююча аркада з елементами шутера, за участю відомих реп-музикантів: 50 Cent, Young Buck, Lloyd Banks and Tony Yayo. Сюжет гри - недалеке майбутнє, в якому світом шоу-бізнеса управляє злий O, - Corp. G - Unit спробує повалити O - Corp'a, поширюючи незаконно свою музику. Але у відповідь на це O - Corp захопив учасника їх команди Tony Yayo. Ти повинен допомогти G - Unit врятувати Tony Yayo і звільнити світ шоу-бізнеса від панування O - Corp!
Завантажити
0 грн.

Ніндзя і Дракон : БІй триває

Світ і спокій далекого гірського села були грубо порушені лиходійським нападом дракона. Останнього дракона в цих місцях убив ще в кінці 19 століття місцевий герой, але ось з'явився дрібний недобиток, який став ночами тягати курей і кроликів, а також лякати дітей. Древня легенда свідчить, що убити останнього дракона зможе лише той, хто відшукає усі мечі героїв старовини : Щоб врятувати спокій села, потрібний новий герой! На щастя, він знайшовся - простий сільський хлопець якого вигнали з школи ніндзя за неуспішність і погану поведінку, вирішив довести усім, що він - справжній ніндзя. Напнувши синій балахон, він вирушає в дорогу, на пошуки древніх мечів і останнього дракона!
Завантажити
0 грн.