Captaine Theodores Revenge

Жанр: Аркади

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Молодий капітан піратського судна Теодор, наближується до Ямайським берегам і планує жити життям, наповненим радістю. Але не так швидко! Загадковий лідер піратської армади Понтій Танатос дізнався про скарби Теодора і вирішив отмати їх. Він відправляє всі свої кораблі, щоб перехопити фрегат Теодора. Молодий капітан дивом знаходить старовинний Іспанський бастіон, на незвіданих островах. Допоможи Теодору розбити вороже військо та зберегти скарби.

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

Багатоборство

Його часто називають спортом "залізних людей", і це не перебільшення, адже для того, щоб здолати виснажливу дистанцію п'ятдесят один з половиною кілометр, дійсно потрібна феноменальна витривалість. Все розпочинається із запливу на 1.5 кілометра, потім відразу 40-кілометрова велогонка, останній етап - 10-кілометровий крос. Трохи знайдеться людей, здатних витримати усі три випробування! Пройди усі етапи цього захоплюючого змагання і стань кращим багатоборцем!
Завантажити
0 грн.

Краббол 2

Веселі краби повертаються - цього разу спортивні сутички відбуваються на тропічних пляжах престижних курортів, і на потерпілому крах піратському кораблі!
Завантажити
0 грн.