Атака Зомбі

Жанр: Аркади

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Ця гра не для легкодухих! Вона шокує з перших хвилин! Ти виявляєшся на старому покинутому кладовищі, наодинці з натовпом зомбі, які жадають твоєї крові! Завдання гранично просте - залишитися в живих! Використовуй надгробки могил щоб ховатися за ними і вести прицільний вогонь! Не стій на місці, розшукай зелені ящики в яких можна знайти вінчестер, автомат Калашникова і навіть гранати! Побоюйся зомбі - мутанта, він стріляє паралізуючими вогняними кулями! Упізнати його можна по червоній мітці. Вибери будь-який з трьох рівнів складності і стань професійним вбивцею зомбі! УВАГА! ГРА АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

SMS - MiX: Закоханим 2 + (сканер поцілунків)

Коли ви закохані, то так хочеться зробити щодня для коханого незабутнім і яскравим, перетворити його на справжнє свято... Кращий спосіб зробити приємне коханій людині - відправити ММС із зворушливою картинкою чи привітати свою половинку за допомогою СМС у віршованій формі. Для вас приготований сюрприз - Сканер поцілунку. Пам'ятайте, відбиток можна зробити, тільки поцілувавши сам екран телефону!
Завантажити
0 грн.

Плем'я відморозків

Дуже давно, у далеко-далекому світі жило плем'я Камікадзе. Їх метою було вбивати і колонізувати. І у виконання наказу їх племені про повне домінування вони могли приносити в жертву своїх людей, щоб вбивати все більше і більше ворожих племен.
Завантажити
0 грн.