0 грн.

Скріншоти

Опис

Земля 2174 роки. Останнім часом людство живе в мирі і злагоді, до чого йшли довгий час. Але тривало це не довго, тому що на незаселеному острові в Тихому океані були виявлені сліди радіації. Для розслідування цього інциденту, Агентство Міжнародної безпеки посилає найсучаснішого робота, по імені: Mekamorf. І цим ультраскладним роботом будеш ти, робот який може набувати три різні форми, у вигляді яких у нього з'являються різні особливості. Тобі доведеться дуже постаратися, щоб врятувати світ від страшних руйнувань!

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

SMS - MiX: Закоханим 2 + (сканер поцілунків)

Коли ви закохані, то так хочеться зробити щодня для коханого незабутнім і яскравим, перетворити його на справжнє свято... Кращий спосіб зробити приємне коханій людині - відправити ММС із зворушливою картинкою чи привітати свою половинку за допомогою СМС у віршованій формі. Для вас приготований сюрприз - Сканер поцілунку. Пам'ятайте, відбиток можна зробити, тільки поцілувавши сам екран телефону!
Завантажити
0 грн.

F1: Гонка з тінню

Незвичайна гоночна гра, в якій ти зможеш змагатися не з штучним супротивником, а з самим собою, постійно покращуючи свої результати і встановлюючи нові рекорди! Для цього в грі існує "машина-тінь" - запис твоїх кращих проходжень круга для кожної траси. Декілька трас на вибір, красива детальна графіка і декілька режимів гри - грати можна нескінченно!
Завантажити
0 грн.