Ніндзя і Дракон : БІй триває

Жанр: Аркади

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Світ і спокій далекого гірського села були грубо порушені лиходійським нападом дракона. Останнього дракона в цих місцях убив ще в кінці 19 століття місцевий герой, але ось з'явився дрібний недобиток, який став ночами тягати курей і кроликів, а також лякати дітей. Древня легенда свідчить, що убити останнього дракона зможе лише той, хто відшукає усі мечі героїв старовини : Щоб врятувати спокій села, потрібний новий герой! На щастя, він знайшовся - простий сільський хлопець якого вигнали з школи ніндзя за неуспішність і погану поведінку, вирішив довести усім, що він - справжній ніндзя. Напнувши синій балахон, він вирушає в дорогу, на пошуки древніх мечів і останнього дракона!

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

Карточний Дурень

Одна з найпопулярніших класичних ігор з прекрасною графікою. Ви можете грати в ПОДКИДНОГО або ПЕРЕВІДНОГО дурня з одним, двома або трьома супротивниками. Інтуїція і логічне мислення дозволять вам залишити супротивників в дурнях тепер і на екрані мобільного телефону. УВАГА! ГРА АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!
Завантажити
0 грн.

Перст долі!

Бути чи не бути? Ось в чому питання! Надіти сьогодні свіжі шкарпетки, або і так зійде? Узяти з собою парасольку, або дощу не буде? А може напитися сьогодні, і на роботу не піти? Щодня доводиться приймати тисячу рішень... голова йде кругом! "Перст долі" - це те що допоможе тобі зберегти свої нервові клітини! Досить гарненько потрясти свій телефон і отримати розумну відповідь на поставлене питання. Так, так, ти не помилився, саме потрясти! "Перст долі" вже врятував тисячу людей від невірних дій! Додай у свій телефон унікальну функцію - "Перст долі"! Довір свою долю професіоналам!
Завантажити
0 грн.