G - Unit звільни Yayo(feat 50 Cent)

Жанр: Аркади

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Це захоплююча аркада з елементами шутера, за участю відомих реп-музикантів: 50 Cent, Young Buck, Lloyd Banks and Tony Yayo. Сюжет гри - недалеке майбутнє, в якому світом шоу-бізнеса управляє злий O, - Corp. G - Unit спробує повалити O - Corp'a, поширюючи незаконно свою музику. Але у відповідь на це O - Corp захопив учасника їх команди Tony Yayo. Ти повинен допомогти G - Unit врятувати Tony Yayo і звільнити світ шоу-бізнеса від панування O - Corp!

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

Ніч карнавалів!

Карнавал увірвався в місто, принісши з собою безліч цікавих і захоплюючих атракціонів, забав і ігор. Влийтеся в цю святкову атмосферу і, ковзаючи по ігровому майданчику, захопіть з собою усіх кого зустрінете на шляху. Постарайтеся при цьому зібрати якомога більше подарунків і бонусів, а так само уникнути усіх перешкод, що можуть серйозно перешкодити святу і веселощам. Чим більше пасажирів буде на вашому веселому потягу тим більше призових окулярів ви заробите і тим упевненіше буде перемога.
Завантажити
0 грн.

Пляжний волейбол

Чемпіонат по пляжному волейболу серед жінок! Цей вид спорту збирає величезне число глядачів, адже учасниці - високі, стрункі, симпатичні красуні у бікіні! Вибери вподобану тобі спортсменку і спробуй здолати інших суперниць, проходячи рівень за рівнем і набираючи очки в цьому захоплюючому, найкрасивішому змаганні! Пам'ятай - гра йде на вибування і головний Кубок пляжного волейболу дістанеться найспритнішій!
Завантажити
0 грн.