Сніжки

Жанр: Аркади

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Дід Мороз подарунки віз, та не впорався старий з управлінням на крутому повороті лісової дороги - занесло санчата, усі розлетілися в різні боки - і дід з внучкою, і подарунки. І відразу тут як тут - лісові шахраї! Допоможи дідові - закидай шахраїв сніжками, тільки дивися не потрап помилково в Снігуроньку з дідусем!

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

Плем'я відморозків

Дуже давно, у далеко-далекому світі жило плем'я Камікадзе. Їх метою було вбивати і колонізувати. І у виконання наказу їх племені про повне домінування вони могли приносити в жертву своїх людей, щоб вбивати все більше і більше ворожих племен.
Завантажити
0 грн.

Багатоборство

Його часто називають спортом "залізних людей", і це не перебільшення, адже для того, щоб здолати виснажливу дистанцію п'ятдесят один з половиною кілометр, дійсно потрібна феноменальна витривалість. Все розпочинається із запливу на 1.5 кілометра, потім відразу 40-кілометрова велогонка, останній етап - 10-кілометровий крос. Трохи знайдеться людей, здатних витримати усі три випробування! Пройди усі етапи цього захоплюючого змагання і стань кращим багатоборцем!
Завантажити
0 грн.