Jewel Block Puzzle

Жанр: Логічні

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Тренуйте свій мозок за допомогою цієї захоплюючої логічної аркадної задачі з класичними блочними фігурами! Грайте нескінченно, щоб побити свій високий бал і зібрати нагороди! Легко навчатися і весело опанувати. Також доступний безліч скінів. Copyright (C) 2011-2016 Inlogic Software, всі права захищені

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

4x4 Чемпіони Ралі

Час гонок! Прокачайте тачки по максимуму і підготуйтеся до гонки. Доступно декілька режимів: одиночна гонка, чемпіонат, гонка на час і на багато користувачів гра. Любителі складних завдань зможуть відкрити нові рівні складності. Вас чекають 6 приголомшливих машин, кожна зі своїми унікальними характеристиками.
Завантажити
0 грн.

2in1 Puzzle Pack

Farm Rescue Всю ферму затопило водою! Разом з тваринами! Допоможи цим нещасним створінням знайти своїх друзів в цій логічній грі-головоломці. Час закінчується! Zoo Town Зоогород - це класична гра-головоломка, в якій вам потрібно побудувати найкращий Зоогород. Повправлятися свої мізки в різних будівлях вашого маленького зоопарку. Зберіть три однакових тварин, щоб отримати нове, і продовжуйте збирати далі.
Завантажити
0 грн.