0 грн.

Скріншоти

Опис

Толстовки беруть кращі елементи класичних ігор, які додають цілий ряд нових ідей, особливих можливостей і міні-ігор, а потім подають їм гумористичний сучасний твіст. Чи можете ви побачити Hoodies, перш ніж взяти на себе околиці? Матч їх в групах по три або більше, щоб позбутися від них. Намалюйте своїх друзів на підкріплення, наприклад, «не беріть з кишені в'язнів PC Hardball, або бабуся Грамп, які вивозять безліч тих молодих вершників зі своєю величезною сумочкою! Але, перш за все, слідкуйте за "Hoodies Of Doom" ... Толстовки є складним і дуже цікавим для гри, і з більш ніж 100 спеціально розроблених рівнів плюс розумний рівень рандомізатор буде тримати вас розважили протягом декількох годин.

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

3D American Billiards

Скучили за кращим 3D Білліардом? Він знову з вами! Для справжніх цінителів цієї чудової гри - повна колекція американських більярдів. Вісім ігор в одній, і за ціною однією! Реалістична фізика, абсолютно достовірні правила, зручний тренувальний режим і можливість грати проти живого опонента на одному телефоні. Найпопулярніші види пулу - тепер на вашому мобільному телефоні, в чудовому 3D виконанні. Вам більше ніколи не доведеться економити на задоволенні! Відразу вісім більярдів - і все тільки для вас! Можливості гри: • Сучасний 3D движок, і розвинена фізична модель гарантують неперевершену реалістичність гри; • Зручне управління камерою і грою не вимагають навчання, і інтуїтивно зрозумілі; • Повтори ударів видовищних і вдалих ударів можна дивитися з будь-якої точки, і ділитися ними зі своїми друзями; • Найбільш популярні види американського пулу зі своїми автентичними правилами; • Турніри та гра на одному телефоні зі своїми друзями; • Висока швидкість гри та оптимізація під слабкі моделі телефонів; • Опоненти різного ступеня складності, і зручний режим тренування; • Підтримка більшості існуючих моделей телефонів; • Доступність гри на дев'яти мовах: російською, українською, англійською, італійською, німецькою, чеською, польською, французькою, іспанською.
Завантажити
0 грн.

2 in 1 Fruity Fun

Fruit Machine Deluxe: обертай ролики і дізнайся, зірвеш ти великий куш або все втратиш! Hungry Worms: просто прицілитися і стріляти по зголоднілим черв'якам на стінках соковитих фруктів!
Завантажити
0 грн.