4x4 Чемпіони Ралі

Жанр: Перегони

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

Час гонок! Прокачайте тачки по максимуму і підготуйтеся до гонки. Доступно декілька режимів: одиночна гонка, чемпіонат, гонка на час і на багато користувачів гра. Любителі складних завдань зможуть відкрити нові рівні складності. Вас чекають 6 приголомшливих машин, кожна зі своїми унікальними характеристиками.

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

Цукеровий стрілок 2

Різнокольорові і смачні цукерки! Справжній солодкий рай! Цукерки різних кольорів йдуть по ланцюжку. Щоб зібрати цукерки, збийте не менше трьох одного кольору поспіль! Приготуйтеся, добре пріцельтесь і стріляйте! Грайте в трьох приголомшливих світах і на 45 захоплюючих рівнях в пригодницькому режимі. Або спробуйте протриматися якомога довше в режимі виживання! 9 апетитних бонусів (таких як «Розрив часу» і «Уповільнення») зроблять гру ще солодше. Не забудьте відкрити всі 25 досягнень!
Завантажити
0 грн.

2in1 Puzzle Pack

Farm Rescue Всю ферму затопило водою! Разом з тваринами! Допоможи цим нещасним створінням знайти своїх друзів в цій логічній грі-головоломці. Час закінчується! Zoo Town Зоогород - це класична гра-головоломка, в якій вам потрібно побудувати найкращий Зоогород. Повправлятися свої мізки в різних будівлях вашого маленького зоопарку. Зберіть три однакових тварин, щоб отримати нове, і продовжуйте збирати далі.
Завантажити
0 грн.