E-5 Подземелье 3D

Жанр: Перегони

Завантажити
0 грн.

Скріншоти

Опис

E-5 Underground 3D являє собою абсолютно новий мобільний гоночної гри Java ™ з високою роздільною здатністю текстур, плавний процес гри і повністю підтримує сенсорний екран. Повністю сумісний з новітніми телефонами. Чи готові ви до божевільної гонки? Кращі водії з усього світу зустрічаються на вулиці! Всі гонщики будуть жорстко конкурувати, щоб завоювати дівчину, яку він любить. Чи маєте ви право виграти свою дівчину, не дивлячись на ваші конкуренти? Ви впевнені в собі? Почніть свій автомобіль і GO!

Не вдалося встановити Вашу модель телефону.

Обрати модель

Користувачі також грають

2in1 Arcade Pack

Bubble X Slice: Допоможіть маленьким морським мешканцям звільнитися з бульбашок! Розсікають бульбашки, щоб лопнути їх і звільнити кожна істота. Gigajump: Запустіть божевільного винахідника, бобра Джастіна, в неймовірне стрибкових подорож! Збирайте монети і спеціальні винаходу шляхом, щоб допомогти йому досягти ще більших висот!
Завантажити
0 грн.

2in1 Cool Games

Отримай в одному наборі відразу дві прекрасних гри, від яких не відірватися! З'єднуй кольорові точки трубами в улюбленій усіма головоломці Game of Flows. Заповни всі поле, але пам'ятай, труби не повинні перетинатися! Пройди всі 150 рівнів, якщо зможеш! А в грі Run Monster Run тобі потрібно ухилятися від падаючих уламків рушиться замку, збираючи при цьому золоті трикутники. Розкривай нові теми і монстрів в міру гри, рятуючи при цьому дружніх монстрів.
Завантажити
0 грн.